A019

PROJEKT WNĘTRZ DOMU JEDNORODZINNEGO. IMIELIN

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Imielinie obejmował: przedpokój, kuchnię, jadalnię, salon, dwie łazienki oraz sypialnię.

W przedpokoju zaprojektowano duże białe szafy, nie zapomniano o dodaniu wygodnej wnęki na buty. Główna przestrzeń na parterze jest otwarta, pod względem funkcjonalnym porządkuje ją duży kubik z wysoką zabudową kuchenną. Z jednej jego strony znajduje się kuchnia, obok jadalnia, a po przeciwległej stronie zestaw wypoczynkowy z TV.

Jasne nowoczesne wnętrze daje poczucie spokoju. Wprowadzenie faktury białej cegły uatrakcyjnia kubik, obudowę kominka oraz ścianę ze schodami. Występują także ocieplające wnętrze elementy drewniane.

Przestronna łazienka z wanną przyścienną i wysokimi umywalkami, została zaprojektowana z zastosowaniem płytek przypominających deski. Nietypowy układ podświetlanych luster idących od ziemi do sufitu przyciąga wzrok. W drugiej łazience z prysznicem ograniczono środki plastyczne do minimum, tworząc klasyczne czarno-białe wnętrze.

Sypialnia wyłożona miękkim dywanem wyróżnia się ścianami pokrytymi płytą o wzorze drewna, przez co przywodzi na myśl wnętrza norweskich domów.

KATEGORIA: WNĘTRZA DOMU JEDNORODZINNEGO
LOKALIZACJA: IMIELIN
INWESTOR: PRYWATNY
POWIERZCHNIA: 
ROK: 2013
AUTOR: PRZEMYSŁAW BRYMERSKI