PRACOWNIA

Architektura powstaje na styku oczekiwań inwestora i lokalnych uwarunkowań, które często niezależnie od skali przedsięwzięcia pozostają w konflikcie. W naszej pracowni poszukujemy przestrzennych rozwiązań dla problemów, które pojawiają się w trakcie pracy nad projektem. Czerpiemy inspirację ze stawianych przed nami ograniczeń, poszukujemy nowoczesnych form, które wpisują się w otoczenie, nie tracąc swojego niepowtarzalnego charakteru.

W STUDIOCOCA tworzymy projekty od domów jednorodzinnych po budynki biurowe, zajmujemy się także projektowaniem wnętrz domów, mieszkań, sklepów, biur. Dewizą naszego działania jest partnerskie i indywidualne podejście do klientów, a największą satysfakcję czerpiemy z długoterminowej współpracy z tymi, którzy nam zaufali.

W każdym projekcie dążymy do uzyskania wysokiej jakości architektonicznej i funkcjonalności zgodnej z oczekiwaniami inwestora. Przykładamy dużą wagę do rzetelności przygotowanej dokumentacji projektowej, oraz ukończenia realizacji w uzgodnionym terminie i w ramach ustalonego budżetu.

Nasz zespół to grupa pasjonatów, współpracujących z doświadczonymi branżystami, oferująca pełny zakres usług projektowych, inżynierskich, kosztorysowych. Dysponujemy kontaktami ze sprawdzonymi wykonawcami różnych specjalności.

NASZ ZESPÓŁ

PRZEMYSŁAW BRYMERSKI - architekt / właściciel